جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

همیشه سعی کنید.. (الهی به امید تو..)  همیشه سعی کنید:

  1) همیشه سعی کنید از همان اوّل اسفند خانه تکانی را شروع کنید. اینطوری خرده خرده تا شروع سال جدید سرپا می شوید. شیشه ها را ولی هروقت دوست داشتید تمیز کنید؛ چون به هرحال همان دقیقه نود یک بارنی چیزی می زند دوباره شیشه ها را خال خالی زیبا می کند. بنابراین تا لحظه آخر با شیشه پاک کن و دستمال و روزنامه آماده باشید بریزید سر شیشه ها..

  2) همیشه سعی کنید فرار کنید. فرار کار خوبیست. ولی لحظه آخر خیلی پر کار بشوید که خاطره توانایی ها و رشادتهای تان تا مدتها در ذهن همه بماند. این دندان زبان نفهم را هم ندید بگیرید تا بعداً برایش آستین بالا بزنید.

  3) همیشه سعی کنید زیاد هم سعی نکنید. یک چیزی از خودتان برای بعدش بگذارید که کیفش را ببرید. نترکانید خودتان را. گوش بگیرید به حرف.

  4) همیشه سعی کنید کامپیوترتان را توجیه کنید اگر هی برود و بیاید و هنگ کند و بازی دربیاورد و اینترنتش بپرد، از همان پنجره دست به دست صادرش می کنید به حیاط.

  5) همیشه سعی کنید زیاد باشید. اگر نبودید، فن بزنید: روزهای خانه تکانی همه را دعوت کنید منزلتان، بعد همه را در عمل انجام شده قرار بدهید و به کار بگیرید. حال می دهد، امتحان کنید.

  6) همیشه سعی کنید تکلیف خودتان را روشن کنید آخرش می خواهید گوشی بخرید یا نه. سست عنصر بازی در نیاورید اعصاب صنعت تکنولوژی را بفرساییدها.. کشتید ما رو.

  7) همیشه سعی کنید امیدوار باشید. کلاً سعی کنید، سعی خوبست. سعی سرچشمه زلال محبت و رسیدن است. آفرین..

  موفق باشید امیدهای مهربان سرنوشت ساز و افتخار آفرین


   پ.ن: موقعی شیشه ها را تمیز کنید که همه ببینند ولی خیلی در فاز نمایش دادن هم نروید؛ حواستان باشد نیفتید.. هرکول نشوید از دیوار بروید بالا ندانید چطور برگردید!

   


   


  این مطلب تا کنون 15 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 27 اسفند 1394
  منبع
  برچسب ها : شیشه ,خودتان ,بگیرید ,کنید زیاد ,کنید فرار ,خانه تکانی ,
  همیشه سعی کنید.. (الهی به امید تو..)

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز دوشنبه 4 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر